На церемонията присъстваха много гости и общественици
Традиционно и тази година в навечерието на празника на град Пазарджик се проведе тържествена сесия на местния парламент. Областният управител Борислав Богословов се обърна към местните парламентаристи и гостите на церемонията като отбеляза, че празникът на Пазарджик е един от най-светлите дни за жителите му.
Кметът на община Пазарджик Петър Куленски каза, че работата за по-доброто бъдеще на града ще продължи.
В своето приветствие към колегите си и жителите на Пазарджик председателят на Общински съвет-Пазарджик Десислава Тодорова, каза, че като избрани представители на местната власт, съветниците носят отговорност за модернизирането и просперитета на Пазарджик.
Мъдри бяха думите с които отец Боян Кочев се обърна към общинските съветници.
Приветствия бяха направени и от името на представителните групи в Общински съвет.











