20 C
Пазарджик
четвъртък, 11 юни, 2026
spot_imgspot_imgspot_img

СУ „Д-р Петър Берон“ се включи в кампанията „Мартеничка с кауза“

Учениците и учителите от начален етап на СУ „Д-р Петър Берон“ се включиха в Националната благотворителна кампания с конкурсен характер „Мартеничка с кауза“

Учебният ден започна с организиран базар с мартеници, за който помогнаха доброволци от 11 а клас. А за по-малко от час изработените от бели и червени конци украшения бяха изкупени.

Събраната сума е 306 евро, а средствата ще отидат в полза на деца, които се борят с тежки заболявания.

Благотворителната кампания се организира от Националния научен експедиционен клуб ЮНЕСКО, в партньорство със Сдружение „Деца с онкохематологични заболявания“ и Националния студентски дом към Министерството на образованието и науката

spot_img
Елена Ламбрева
Елена Ламбрева
Елена Ламбрева става част от екипа на Телемедиа през 2013 година. Занимава се с журналистика повече от 10 години.
spot_img

Свързани статии

spot_img

Последвай ни

38,100Феноветекато
3,558последователиследвам
5,222абонатиабонирам
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Последни статии