Днес в късния следобед полицейските органи от ОДМВР и РУ-Пазарджик ще охраняват предварително заявен протест на мотористи от пазарджишки мото клубове
Той ще се проведе в 18.00 часа в района на главен път II-37 , в близост до разклона за село Сарая, а това е и шосето към пътен възел Гелеменово от АМ „Тракия“.
Очаква се по време на протеста временно пътят да бъде затворен и това ще създаде затруднения за пътуващите от и към АМ „Тракия“ и Панагюрище.
В тази връзка при затваряне на шосето от полицията препоръчват да се използват обходни маршрути:
От Пазарджик по посока за АМ „Тракия“ – да се използва пътя през село Драгор-Динката-Калугерово и пътен възел Калугерово.
От АМ „Тракия“ по посока за Пазарджик – да се използва или отбивката при пътен възел Калугерово или тази при пътен възел Цалапица.
Навсякъде ще има разположени екипи на полицията, които при необходимост ще регулират движението и указват на водачите какво да правят.











