Самоубиецът спря движението и в двете посоки по АМ „Тракия“
За около час е била затворена магистрала „Тракия“ в двете посоки заради мъж, който е бил забелязан на външната ограда на надлеза над аутобона в близост до Черногорово.
След сигнал на тел. 112, че мъж стои от външната страна на парапета в готовност да скочи на пътното платно, движението по магистралата е било спряно и в двете посоки.
На място са изпратени медиатори, полицаи и пожарникари, които успяват да свалят мъжа от парапета. В момента той е транспортиран към МБАЛ – Пазарджик за медицински преглед.











