18.4 C
Пазарджик
събота, 13 юни, 2026
spot_imgspot_imgspot_img

Втората смяна на баскетболната академия ДЕРБИ вече тече

Кметът на община Панагюрище Желязко Гагов официално закри първа смяна на четвъртото издание на Баскетболна академия ДЕРБИ, която се проведе в многофункционална спортна зала „Арена Асарел“.

В краткото си слово градоначалникът на Панагюрище постави акцент на мотивацията, вярата, мечтите… Той изрази задоволството си от факта, че толкова млади хора с такъв хъс и страст се отдават на спорта, който калява характери.

От създаването си Баскетболна академия ДЕРБИ се утвърди като една от най-добрите в спортните летни лагери в България. Всяка година в нея участват над 150 деца от 11 до 17 години.

В зала „Арена Асарел“ вече започна втората смяна на академията, която ще продължи до 26 юли.И тази година в Баскетболна академия ДЕРБИ участват треньори от чужбина.

spot_img
spot_img

Свързани статии

spot_img

Последвай ни

38,100Феноветекато
3,558последователиследвам
5,222абонатиабонирам
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Последни статии