Последният звънец удари и за зрелостниците от Средно училище „Петко Р. Славейков“ в град Кричим. Завършващите ученици се събраха пред местното читалище, за да си вземат довиждане със своите съученици и учители.
Красиви рокли, стилни костюми, много усмивки и сълзи от щастие – така премина изпращането на дванайсетокласниците от Средно училище “Петко Рачов Славейков“ от град Кричим. Като истински звезди те преминаха по червен килим и всички заедно се събраха пред местното читалище, за да преброят отново до 12. Много емоционален, щастлив, но и малко тъжен бе денят за класната ръководителка Ивелина Арнаудова.
Усмихнати и ентусиазирани, зрелостниците от випуск 2018 са решени да продължат образованието си, макар да знаят, че отсега нататък им предстои най-трудното. Всички абитуриенти получиха специални подаръци от община Кричим.











