Община Белово информира за нагло посегателство върху общинска собственост – открадната е помпата за поливната система на градския стадион
„Това не е просто кражба. Това е удар срещу всички жители на Белово – срещу децата, които тренират там, срещу спортните клубове, срещу усилията ни да поддържаме нормална и достойна среда за живот“, се казва в позицията на Общината.
От местната власт имат съмнения, че с този акт не е изключено кражбата да е извършена умишлено за да се пречи на усилията на Общината да осигурява и поддържа нормални условия за спорт.
От администрацията призовават извършителите незабавно да върнат откраднатото съоръжение, а хората, ако разполагат с информация да подадат сигнал.











