Десетки снимки, предоставени от Цветан Аджеларски – един от първите музиканти в оркестъра, материали от архива на Симфонично-оперетното дружество, Регионалния исторически музей и Държавния архив са показани в излобжата, която тази година съпътства фестивала Зимни музикални вечери.
Изложбата „Симфоничен оркестър – Пазарджик – път с успехи у нас и в чужбина“ бе открита от кмета Тодор Попов. Градоначалникът връчи на Цветан Аджеларски благодарствена грамота.
Официален гост на откриването на изложбата бе и областният управител Трендафил Величков.
Изложбата e подредена във фоайето на зала „Масетро Георги Атанасов“.











