26.1 C
Пазарджик
четвъртък, 18 юни, 2026
spot_imgspot_imgspot_img

Поредна победа за волейболистите на „Хебър“

Волейболистите на „Хебър“ надиграха категорично отбора на Левски (София) при гостуването си в столицата. В репортажа ще ви разкажем как пазарджиклии стигнаха до победата.

 

ВК „Хебър“ победи с 0:3 отбора на „Левски“ в София.

Със 17:25 хебърци взеха първия гейм. Вторият гейм завърши с 19:25, а в третия гейм с 20:25 момчетата на Атанас Петров убедително спечелиха мача.

Волейболистът на „Хебър“ Георги Братоев бе отличен за най-полезен играч по време на срещата, а съотборникът му Александър Ляфтов получи зелен картон.

В неделя, на 3 ноември, следва второ гостуване в столицата, където „Хебър“ ще премери сили с отбора на ЦСКА.
Срещата ще се проведе от 18 ч. в зала „Васил Симов“.

spot_img
spot_img

Свързани статии

spot_img

Последвай ни

38,100Феноветекато
3,558последователиследвам
5,222абонатиабонирам
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Последни статии