С пълни отбори ще участват в последните две състезания за годината джудистите на „Кодокан“. Трима от най-изявените млади надежди ще заминат за Токио, където ще се подготвят за новата календарна година.
Силното състезание „Олимпия“, както и традиционният турнир, огранизиран от спортен клуб „Локомотив“ са последните две участия за тази година за джудистите на „Кодокан“. За трима от най-силните състезатели предстои подготвителен лагер в Япония.
Надяваме се подготовката на младите състезатели да донесе още медали за клуба, допълни треньорът Георги Георгиев.











