16.8 C
Пазарджик
сряда, 17 юни, 2026
spot_imgspot_imgspot_img

СКМП „Хебър“ с 4 медала от Държавното във Варна

4 медала и вицешампионска титла в отборното класиране спечели спортен клуб по модерен петобой „Хебър“ на първото за годината Държавно първенство, което се проведе в морската ни столица Варна.

 

Държавното първенство по модерен петобой за момчета и момичета до 14 години и до 18 години беше първото състезание за 2018-та година за СКМП „Хебър“, които спечелиха 4 медала. В отборното класиране „Хебър“ са с вицешампионска титла.

 

Продължава подготовката на Кристина Данаилова и Илия Комсийски за квалификационните турнири, които ще им дадат шанс за младежката олимпиада, обясни още Стефан Герджиков.

spot_img
spot_img

Свързани статии

spot_img

Последвай ни

38,100Феноветекато
3,558последователиследвам
5,222абонатиабонирам
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Последни статии