Победа с 4:0 записаха футболистите на Хебър в среща срещу Ботев (Ихтиман). Мачът от 22-рия кръг на Югозападната трета лига се изигра на стадион „Георги Бенковски“ в Пазарджик. Пазарджиклии отбелязаха по две пападения през първото и второто полувреме.
Другият ни областен представител Оборище взе минамална победа с 1:0 при гостуването си на Миньор в Перник.











