22.8 C
Пазарджик
понеделник, 15 юни, 2026
spot_imgspot_imgspot_img

Затягат контрола на мачовете на Хебър

Във връзка с участието на Хебър във Втора Професионална лига, от началото на сезона при посещаването на домакинските мачове на отбора в сила ще бъдат нови правила, отговарящи на изискванията на българското законодателство.

Ето и какви са те:

– всеки зрител трябва да има готовност да представи личната си карта на органите на реда преди влизането си на трибуните;
непълнолетни лица (до 18-годишна възраст) трябва да бъдат придружавани от възрастен гражданин, от когото се очаква да представи попълнена декларация за придружител. Тя трябва да се попълни в ДВА екземпляра, от които единият се предоставя на охранителните органи на входа на стадиона. Декларацията може да бъде намерена тук.

– Деца от Академия Хебър могат да влизат без декларация, само ако са придружавани от треньор от школата, който отговаря за тях;

Напомняме, че първият домакински мач на Хебър предстои тази събота (20-и юли) от 18:30 часа на стадион “Христо Гюлеметов – Бонбона”, гр. Брацигово, когато пазарджиклии ще се изправят срещу Спартак (Плевен).

Източник: ФК Хебър

spot_img
spot_img

Свързани статии

spot_img

Последвай ни

38,100Феноветекато
3,558последователиследвам
5,222абонатиабонирам
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Последни статии