15.4 C
Пазарджик
неделя, 14 юни, 2026
spot_imgspot_imgspot_img

Чико-Бунара загуби контролата със Сокол с 0:3

Отборът на Чико-Бунара загуби първата си контрола с 0:3. Бяжани паднаха от отбора на Сокол (Марково). Проверката се игра на стадиона в село Клаугерово.

 

Водачът в А областна футболна група Чико-Бунара отстъпи с 0:3 в контролен мач на третодивизионния Сокол (Марково). На стадиона в село Калугерово двата тима показаха добър ритъм на игра. Бяжани имаха няколко положения, но така и не съумяха да стигнат до попадение. Първият гол за отбора на Сокол падна от дузпа в последните минути на първото полувреме (файл 110/ 1.00-1.06). През втората част гостите от Марково успяха още два пъти да пробият отбраната на бяжани и да реализират още две попадения. Въпреки загубата аз съм доволен от играта на момчетата, каза треньорът на Чико-Бунара – Йордан Михайлов.

 

Шестима са новите футболисти, които ще подсилят отбора на Чико-Бунара за втория полусезон в първенството. Целта на бяжани през пролетния полусезон е да запазят първото си място.

 

Следващата контрола на Чико-Бунара ще бъде в неделя, след като насрочената за утре контрола с Атлетик (Куклен) пропадна, поради организационни причини при съперниците. Турнирът в неделя ще се проведе на стадиона в Главиница. Тимът от Бяга ще срещнне отборите на Тракиец (Главиница) и Спартак (Щърково).

spot_img
Елена Ламбрева
Елена Ламбрева
Елена Ламбрева става част от екипа на Телемедиа през 2013 година. Занимава се с журналистика повече от 10 години.
spot_img

Свързани статии

spot_img

Последвай ни

38,100Феноветекато
3,558последователиследвам
5,222абонатиабонирам
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Последни статии