16.8 C
Пазарджик
сряда, 17 юни, 2026
spot_imgspot_imgspot_img

Арда победи Хебър и на осминафинал за Купата на България

Отборът на Арда успя да отстрани Хебър  в мач от 1/16-финалите за Купата на България. Гостите спечелиха с 2:0, след като Радослав Василев и Александър Георгиев бяха точни за кърджалии. Първата част бе напълно равностойна като и двата отбора имаха равни шансове за отбелязване на гол. Момчетата на Николай Митов пропуснаха няколко отлични възможности и грубата грешка в отбраната им бе наказана от Радослав Василев, който откри резултата в 38-та минута. През втората част играта остана равностойна, но гостите от Кърджали показаха класа и отново успяха да реализират попадение. В 64-та минута Александър Георгиев оформи крайното 0:2 за Арда. Футболистите показаха какво трябва да бъде лицето на Хебър, коментира след загубата треньорът на пазарджиклии Николай Митов.

Мачът беше равностоен. Доволен съм от резултата, но не и от играта, това пък каза след мача наставникът на Арда Стамен Белчев.

След победата над Хебър отборът на Стамен Белчев се класира на осминафинал за Купата на България.

spot_img
Елена Ламбрева
Елена Ламбрева
Елена Ламбрева става част от екипа на Телемедиа през 2013 година. Занимава се с журналистика повече от 10 години.
spot_img

Свързани статии

spot_img

Последвай ни

38,100Феноветекато
3,558последователиследвам
5,222абонатиабонирам
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Последни статии