17.9 C
Пазарджик
вторник, 16 юни, 2026
spot_imgspot_imgspot_img

9 медала от Гимнастрада за СК “Диляна-Прима“

9 медала от Гимнастрада в Пловдив спечелиха гимнастичките на Спортен клуб “Диляна-Прима“. В надпреварата участваха над 1200 малки грации от цялата страна.

 

Два златни, три сребърни и 4 бронзови медала завоюваха състезателките на Спортен клуб “Диляна-Прима“. В надпреварата се включиха 9 ансамбълчета от клуба. Добро представяне на турнира “Фея под липите“ в Стара Загора постигнаха и по-големите гимнастички.

 

В момента гимнастичките на Спортен клуб „Диляна-Прима“ се подготвят за няколко състезания, като първото от тях ще бъде Държавното първенство по художествена гимнастика.

 

 

spot_img
spot_img

Свързани статии

spot_img

Последвай ни

38,100Феноветекато
3,558последователиследвам
5,222абонатиабонирам
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Последни статии