26.1 C
Пазарджик
четвъртък, 18 юни, 2026
spot_imgspot_imgspot_img

15 отбора се включиха в рабтурнира по тенис на маса

Стартира работническият турнир по тенис на маса. 11 мъжки и 4 женски отбора се включиха в работническия турнир по тенис на маса.

 

При мъжете тимовете бяха разпределени в три предварителни групи. В първата група победител стана отборът на Пожарната. На второ място се класира Спортното училище, а на трето Ди Си Ем. Във втората група първенец стана тимът на ОД на МВР, на второ място се класираха дебютантите от Колорадо, а трети останаха Човеколюбие. В третата група първи се наредиха тенисистите от Академия на МВР, втори останаха състезателите на Костал, трети ВиК, а четвърти Общината. Тази вечер за първите места ще се състезават отборите на Пожарната, ОДМВР и Академия на МВР.

 

При жените приключиха всички срещи. На първото място се класираха дамите от Общината. На втора позиция останаха тенисистките на ВиК, на трето място ОД на МВР , а на четвърто Човеколюбие. В индивидуалното класиране първа стана Галя Пенчева от ВиК. Втора се класира Илияна Лупова от ОД на МВР, а трета Мария Сотирова от ВиК.

 

spot_img
spot_img

Свързани статии

spot_img

Последвай ни

38,100Феноветекато
3,558последователиследвам
5,222абонатиабонирам
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Последни статии