22.8 C
Пазарджик
понеделник, 15 юни, 2026
spot_imgspot_imgspot_img

Задържаха двама младежи за притежание на наркотици

Още от началото на новата учебна година служителите от сектор „Противодействие на криминалната престъпност“ при ОДМВР-Пазарджик извършват засилени промерки в района около и в учебните заведения.

През изминалото денонощие в двора на средно училище в Пазарджик са засечени 19-годишен пазарджиклия и 17-годишен тийнейджър от панагюрското село Елшица.

Криминалистите незабавно предприели проверки и установили, че 19-годишният младеж носи в себе си 2,5 гр амфетамин, а непълнолетният притежава неголямо количество суха марихуана.

Дрогата е иззета, а двете момчета са задържани за срок от 24 часа. Спрямо тях се водят бързи производства.

spot_img
spot_img

Свързани статии

spot_img

Последвай ни

38,100Феноветекато
3,558последователиследвам
5,222абонатиабонирам
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Последни статии