Над 200 състезатели от цялата страна взеха участие във второто издание на турнира „Пазарджик Оупън“, организиран от Таекуондо Академия Пазарджик, БФ по Таекундо и Община Пазарджик
Турнирът „Пазарджик Оупън“ и тази година събра състезатели от цялата страна, които мериха сили за купата на града.
Надпреварата се проведе в спортна зала „Васил Левски“.
Специален гост на турнира бе Петър Палазов от БФ Таекуондо.
Главният организатор Димитър Тончев от Таекуондо Академия Пазарджик даде официалния старт на състезанието.
След интересни срещи по време на турнира, комплексен победител стана ТК Гладиатор с общо 16 медала. На второ място остана ТК Турбо, а трети в генералното класиране е ТК Августа, съобщават от българската централа.
Следващото състезание от календара на федерацията е Държавното първенство по таекуондо, което ще се проведе в Самоков.











