И по трите случая са образувани бързи производства под надзора на Районната прокуратура в Пазарджик
Снощи криминалисти от РУ-Панагюрище извършили обиск на 33-годишен жител на средногорския град. У него бил открит полиетиленов плик тип спейсбек, в който имало амфетамин.
Колегите им от РУ-Септември засекли в района на местната гара двама мъже – на 37 и 30 години, и двамата от същия град.
След извършена проверка се оказало, че септемврийците пренасят неголеми количества синтетичен канабиноид.
И по трите случая са образувани бързи производства под надзора на Районната прокуратура в Пазарджик.











