18.3 C
Пазарджик
сряда, 10 юни, 2026
spot_imgspot_imgspot_img

Тийнейджъри трошиха лампи в парка на Вельова баня

Още двама тийнейджъри са задържани за извършени от тях вандалски прояви във Велинград. Вчера в районното управление на курорта бил получен тревожен сигнал от общинската администрация.

 

От там информирали, че неизвестни са счупили шест осветителни тела от парка на „Вельова баня”, която е известна на хората от града и страната с лековитата си вода.

 

На мястото е извършен оглед от дежурна група и е даден ход на разследване. Не след дълго криминалистите установили, че извършители на посегателството са двама тийнейджъри от Велинград – на 18 и 16 години. С тях работи инспектор „Детска педагогическа стая”, а за случилото се е образувано полицейско производство.

spot_img
spot_img

Свързани статии

spot_img

Последвай ни

38,100Феноветекато
3,558последователиследвам
5,222абонатиабонирам
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Последни статии