15.4 C
Пазарджик
неделя, 14 юни, 2026
spot_imgspot_imgspot_img

Полицайка може да изгуби окото си след експлозия на дербито Левски-ЦСКА

Жена полицай може да изгуби окото си, след като бе ранена от самоделна бомбичка преди дербито Левски-ЦСКА в София, съобщи АФП.

Служителката на реда и нейният колега бяха ранени от парчетата стъкло, които се разхвърчаха след избухването на бомбичката пред стъклена врата, недалеч от входа на стадиона.

Това бе съобщено от представител на министерството на вътрешните работи.

„Беше самоделен експлозив, а не фойерверк“, каза заместник-директорът на Столична дирекция на вътрешните работи старши комисар Антон Златанов. Жената може да изгуби окото си. Беше й направена спешна операция на лицето.

Полицията разпитва десетки фенове след мача, в опит да намери извършителите.

spot_img
spot_img

Свързани статии

spot_img

Последвай ни

38,100Феноветекато
3,558последователиследвам
5,222абонатиабонирам
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Последни статии