17.8 C
Пазарджик
вторник, 9 юни, 2026
spot_imgspot_imgspot_img

Жега! В Бошуля откраднаха 230 сладоледа

Вчера в РУ-Септември бил получен сигнал от собственик на кафе-аперитив в село Бошуля.

От хладилна витрина била извършена кражба на над 230 броя сладолед. На мястото е извършен оглед, а със случая се заели криминалистите от РУ-Септември.

Не след дълго били установени авторите на посегателството. Това били жителите на същото село З.К.- 23 г. и П.Г.- 22г. В дома на единия от тях е открит и откраднатия сладолед.

 

spot_img
spot_img

Свързани статии

spot_img

Последвай ни

38,100Феноветекато
3,558последователиследвам
5,222абонатиабонирам
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Последни статии