28.8 C
Пазарджик
неделя, 14 юни, 2026
spot_imgspot_imgspot_img

Иззеха райски газ от автомобили в Пазарджик

Пореден случай на иззет „райски газ“ от служители на РУ-Пазарджик

Снощи на улица в покрайнините на областния град автопатрул при РУ-Пазарджик извършил проверка на лек автомобил „Фолксваген“.

Униформените установили, че 23-годишният водач от село Братаница превозвал в колата 27 метални флакона с маса от 670 грама и още два от 2000 грама. Всички те съдържали диазотен оксид, по известен като „райски газ“.

Аналогична била и случката с 26-годишен жител на Пазарджик. Той също превозвал в колата си 3 флакона от 670 грама и един от близо 4000 грама.

Намерените количества „райски газ“ са иззети, а по случаите са образувани преписки, които ще бъдат докладвани на прокуратурата.

spot_img
Елена Ламбрева
Елена Ламбрева
Елена Ламбрева става част от екипа на Телемедиа през 2013 година. Занимава се с журналистика повече от 10 години.
spot_img

Свързани статии

spot_img

Последвай ни

38,100Феноветекато
3,558последователиследвам
5,222абонатиабонирам
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Последни статии