Сигнал за бомба е бил получен тази сутрин в Софийския университет „Свети Климент Охридски“. Предприети са действия по процедура, каквито са предвидени при подобни случаи.
Трима полицаи са влезли вътре в сградата, но не е спирано влизането и излизането от Софийския университет.
Дори служителките, които са на входа, са били инструктирани „да не говорят, за да не създават паника сред студентите“.
Сигнал за бомба е получен тази сутрин и в Съдебната палата в София. В момента се извършва проверка.
И за двата сигнала са потвърдили за БНТ от пресцентъра на МВР.
Източник:БНТ











