15.4 C
Пазарджик
неделя, 14 юни, 2026
spot_imgspot_imgspot_img

20 и 22-годишен трошиха лампи и пейки във Велинград

През нощта в неделя срещу понеделник в РУ-Велинград бил получен сигнал за вандалска проява в центъра на курортния град, ъобщиха от пресцентъра на ОДМВР- Пазарджик.

 

В парка до площад „Николай Гяуров“ двама са чупили осветителни тела, пейки и каменна декоративна чешма. Незабавно към мястото са насочени дежурни автопатрули. Униформените действали бързо и не след дълго били задържани авторите на погрома. Оказало се, че това са Д.З.- 23г. и Г.К.- 20г., и двамата от Велинград.

 

Те са задържани в ареста за срок от 24 часа. Размерът на щетите причинени на общината от техните действия са изяснява. По случая се води бързо производство.

spot_img
spot_img

Свързани статии

spot_img

Последвай ни

38,100Феноветекато
3,558последователиследвам
5,222абонатиабонирам
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Последни статии