Заради обилните валежи се налага спиране на пречиствателната станция за питейни води на Велинград, поради голяма мътност на водата на входа на станцията
Към 18:00 часа на 15-ти февруари (неделя) напорните резервоари в трите квартала на Велинград са пълни, съобщава ВиК-Пазарджик.
Надяваме се за бързо нормализиране на мътността на вход станция и да не се получи нарушаване на водоснабдяването, уточняват от ВиК-Пазарджик.
Тези мерки се предприемат с цел недопускане мътна питейна вода във вътрешната водопроводна мрежа на град Велинград.











