27 C
Пазарджик
сряда, 10 юни, 2026
spot_imgspot_imgspot_img

Приключиха вторите срещи от групите на футболния турнир от УСИ във Велинград

Четирите мача от груповата фаза на състезанието бяха доста резултатни

Вчера се проведоха вторите мачове от груповата фаза при момчетата от V-VII клас.

В двубой от група А възпитаниците на ОУ „Иван Вазов“- Пашови разгромиха съперниците си от СУ „Св. Св. Кирил и Методий“ със 7:1. В друга среща от тази група на надпреварата СУ „М. Драгинов“ победи с 2:0 учениците от ОУ „Васил Левски“ – с. Грашево.

И двата двубоя от група Б на турнира бяха изключително резултатни. Децата от ОУ „Христо Ботев“ прегазиха опонентите си от ОУ „Георги Бенковски“ със 7:2. В другия мач от тази група СУ „Хр. Смирненски “ не остави никакви шансове на ОУ „Неофит Рилски“, поздравявайки се с победата с категоричното 8:1.

spot_img
spot_img

Свързани статии

spot_img

Последвай ни

38,100Феноветекато
3,558последователиследвам
5,222абонатиабонирам
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Последни статии