Хората газят в мръсна вода и кал преди да се приберат в домовете си
От седмица в социалните мрежи недоволни жители на Стрелча качват снимки, които показват в какво състояние се намира улица с адрес „Труд“. От тях ясно се вижда улица без чакъл или асфалт, но затова пък с кал и вода. С просто око от изображенията се вижда, че за да стигнат до домовете си стрелчани трябва да обуят гумени ботуши.
„На нашият кмет, дали ще му хареса да живее в тази кал??? До кога ние и децата ни ще газим в тази свинщина???“, питат живеещите на ул. „Труд“.
„Вече на нищо не прилича това! Всяка година само чуваме празни думи и обещания как щели, да направят улицата!!!! Дъра-бъра…..“, възмущават се стрелчани.











