Всеки, който желае да се пренесе в атмосферата на стара Стрелча и да си тръгне с един искрен „Поздравъ отъ Стрелча“, може да заповяда в Историческия музей
На третия, явяващ се последен етаж на Историческия музей в Стрелча, се крие нещо специално – мултимедийна инсталация „Поздравъ отъ Стрелча“, реализирана със съдействието на Национален фонд „Култура“.
Там всеки посетител на музея го чакат редица любопитни и незабравими преживявания.
Едно от тях е възможността да си направиш снимка, но не каква да е, а издържана в стилистиката на началото на ХХ век: черно-бяла, с елегантна декоративна рамка и с надпис „Поздравъ отъ Стрелча“.
Всеки, който желае да се пренесе в атмосферата на стара Стрелча и да си тръгне с един искрен „Поздравъ отъ Стрелча“, може да заповяда в Историческия музей.











