За малките ни пациенти денят беше специален, изпълнен с усмивки, изненади и внимание – защото всяко дете заслужава да почувства магията на своя ден ,споделят от Отделението по педиатрия в МБАЛ „Уни Хоспитал“
По традиция Асарел-Медет АД зарадва децата с празнична торта ,а следващите забавления бяха подготвени от две аниматорки ,които наистина успяха да направят настроението празнично.Лъчезарните аниматорки с много настроение, игри и усмивки лично поднесоха подаръците на всяко дете, като превърнаха деня им в истински празник, запечатан и в индивидуална снимка за спомен.
На тържеството присъства и д-р Румяна Вълкова – управител на МБАЛ „Уни Хоспитал“, която поздрави децата и благодари на всички, помогнали този ден да бъде по-цветен и по-щастлив за малките пациенти.
„ Пожелавам на малчуганите да бъдат здрави, усмихнати и любопитни към света. Нека никога не губят способността си да мечтаят, да играят и да откриват красотата в малките неща“, пожела д-р Александър Новоместски, началник на Отделението по педиатрия.
ДГ „Пролет“, гр.Панагюрище и ДГ „Брезичка“ са подготвили специални подаръци, книжки, картички и творчески материали, които донесоха много радост на децата.Също така и трудотерапевтът Делка Йорданова и потребителите на ДЦПЛУ „Св. св. Козма и Дамян“, които изработиха красиви ръчно направени кошнички с лакомства.











