Четирима ученици от Ракетомоделен клуб Кондор Пещера взеха участие на национално ученическо състезание в Ловеч
Две от момчетата ,Кирил Бекяров и Доан Ходжов , взеха участие във възрастовата група до 8-ми клас с пълен отбор и завоюваха златната купа. При юношите до 12 клс взеха участие Георги Башкехайов и Павел Дилчовски при непълен отбор и успяха да завоюват сребърната купа.
И четиримата участници представиха по най-добрият начин себе си и спечелиха златни медали в класовете ,в които участваха.Златните медалисти в юношите получават и допълнителна награда от МОН ,а именно едногодишна стипендия за учебната 2026/2027.











