24.2 C
Пазарджик
сряда, 10 юни, 2026
spot_imgspot_imgspot_img

Поставиха мъж под карантина, жена от Пещера почина

РЗИ Пазарджик информира за една положителна проба за COVID-19 през последното денонощие.  Пробата е на 50 годишен мъж поставен на домашна изолация.

Починала е жена на 81 години от град Пещера, хоспитализирана в Инфекциозно отделение на „МБАЛ-Пазарджик“. Жената е с придружаващо сърдечно заболяване, мозъчно-съдова болест и захарен диабет.

Източник: РЗИ – Пазарджик

spot_img
spot_img

Свързани статии

spot_img

Последвай ни

38,100Феноветекато
3,558последователиследвам
5,222абонатиабонирам
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Последни статии