Жестът е към членовете на сдружения, организации и пенсионерски клубове
Пресни козунаци в навечерието на Великден осигурени от Община Пещера ще получат 1 252 членуващи в Сдружение “Диабет”, Сдружение “Вяра”, Клубовете на пенсионера на територията на общината.
Козунаци ще има и за Общинската организация на инвалидите, в състава на която влизат: Клуб „Оптимист“– Пещера; дружество „Надежда“ – с. Радилово, Дружество „Вяра и Надежда“ – с. Капитан Димитриево и Териториална организация на слепите.











