26.1 C
Пазарджик
четвъртък, 18 юни, 2026
spot_imgspot_imgspot_img

Благотворителен Стронг мен турнир в Пещера

Освен състезателна част, атлетите застанаха зад благотворителна кауза

Най-силните мъже на България се събраха в Пещера, за да участват в благотворителен турнир по силов многобой. Състезанието бе организирано от Българска федерация по силови спортове “Стронг Мен”, със съдействието на Община Пещера.

8 от най-силните мъже на България мериха сили в зрелищно шоу, организирано от Българската федерация по силови спортове „Стронг мен” със съдействиеъо на община Пещера. Подобно състезание се прави за първи път в родопската община.

Сред организаторите бе един от участниците – пещерецът Иван Мрянков, който разказа, че турнирът отново застава зад благотворителна кауза.

В рамките на състезанието бяха организирани множество игри, но най-атрактивно бе тегленето на училищен автобус.

Много адреналин и положителни емоции предложи турнурът както за участниците, така и за публиката на площад „България“ в Пещера.

spot_img
Елена Ламбрева
Елена Ламбрева
Елена Ламбрева става част от екипа на Телемедиа през 2013 година. Занимава се с журналистика повече от 10 години.
spot_img

Свързани статии

spot_img

Последвай ни

38,100Феноветекато
3,558последователиследвам
5,222абонатиабонирам
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Последни статии