28.3 C
Пазарджик
понеделник, 15 юни, 2026
spot_imgspot_imgspot_img

Започва саниране на данъчното в Пазарджик

Сградата на данъчното в Пазарджик ще бъде ремонтирана, обяви на пресконференция кметът Тодор Попов. Проектът се реализира по Оперативна програма „Региони в растеж“ и е на стойност 325 хиляди 176 лева.

 

До началото на месец декември санирането на сградата на НАП в Пазарджик трябва да приключи, каза на пресконференция кметът на общината Тодор Попов. Проектът се финансира от Оперативна програма „Региони в растеж“ 2014-2020 г. Ремонтите ще бъдат извършени поетапно и гишетата а няма да бъдат затваряни за гражданите, уточни градоначалникът.

 

Проектът има за цел да повиши енергийната ефективност на административната сграда, която е публична държавна собственост и достигане 25% по-висока енергийна ефективност към 2020 г.

spot_img
spot_img

Свързани статии

spot_img

Последвай ни

38,100Феноветекато
3,558последователиследвам
5,222абонатиабонирам
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Последни статии