16.8 C
Пазарджик
сряда, 17 юни, 2026
spot_imgspot_imgspot_img

Учители и треньори от Спортното училище се ваксинираха

Учители и треньори от Спортното училище получиха първа доза от ваксината срещу Ковид – 19.
Първи дадоха пример директорът Георги Георгиев и заместник-директорът по спортни дейности Атанас Минчев.

По предварително уточнен график те пристигнаха в болница „Хигия“, където им беше поставена първата доза от ваксината на Пфайзер. Заедно с двамата ръководители на Спортното училище днес бяха ваксинирани и учителите, които бяха заявили желание.

Процесът не е приключил, продължава и през следващите дни и месеци, увери директорът Георги Георгиев. Всички ваксинирани днес ще получат и втора доза от ваксината срещу SARS-CoV-2 след 21 дена, както е по указание.

„Смятам, че трябва да бъдем отговорни към себе си, към колегите си, но най-вече към учениците си. Учителите го правим, защото трябва да се възстанови учебния процес и децата ни отново да имат шанс да се обучават пълноценно“.

Това сподели директорът на Спортното училище Георги Георгиев. Той напомни, че през тази една година на пандемията четирима треньори от СК „Кодокан“ и Спортното училище помагаха като доброволци в Ковид отделенията на МБАЛ – Пазарджик.

spot_img
Таня Кабурова
Таня Кабурова
Таня Кабурова става част от екипа на Телемедиа отново през 2020г. Занимава се с журналистика от 19 години.
spot_img

Свързани статии

spot_img

Последвай ни

38,100Феноветекато
3,558последователиследвам
5,222абонатиабонирам
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Последни статии