22.9 C
Пазарджик
понеделник, 15 юни, 2026
spot_imgspot_imgspot_img

Трето място за учениците на ПГМЕТ от национално състезание

Трето място от престижно състезание по приложна електроника спечелиха учениците от Професионалната гимназия по механоелектротехника в Пазарджик. То се проведе в град Банско и въпреки силната конкуренция, нашите момчета се класираха в челната тройка.

 

Над 900 ученици от 57 училища в цялата страна се включиха в Националното състезание по приложна електроника “Мога и зная как“.  Състезанието беше изключително трудно, но сме доволни, че успяхме да постигнем такъв добър резултат, коментираха двамата участници Йордан Крушев и Ангел Стаматов.

 

За достойното си представяне учениците получиха плакети, грамоти и медали.

 

 

spot_img
spot_img

Свързани статии

spot_img

Последвай ни

38,100Феноветекато
3,558последователиследвам
5,222абонатиабонирам
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Последни статии