22.8 C
Пазарджик
понеделник, 15 юни, 2026
spot_imgspot_imgspot_img

Тодор Попов гостува на учениците от гимназия “И.С.Аксаков“

Изложба „Моят град в Европа, Европа в моя град” откриха учениците от гимназия “Иван Сергеевич Аксаков“. В нея са включени снимки на пазарджишките фотографи Никола Колев, Николай Ташев, Вили Тодорова и Георги Стефанов. Изложбата бе открита от кмета Тодор Попов.

 

Кметът Тодор Попов бе първият гост-лектор на поредната инициатива на младите посланици на Европейския парламент от гимназия И.С. Аксаков”. Те представиха изложбата „Моят град в Европа, Европа в моя град” , която показва как се е променил град Пазраджик през последните 10 години, откакто е член на Европейски съюз. Гимназия „Иван Сергеевич Аксаков” е едно от 30-те училища в цялата страна, което ще бъде посланик на Европейския парламент, затова и от училището са предвидили редица интересни инициативи.

 

След откриването на изложбата, учениците имаха възможността да си поговорят с кмета Тодор Попов и да зададат своите въпроси, свързани с Европейския съюз .

spot_img
spot_img

Свързани статии

spot_img

Последвай ни

38,100Феноветекато
3,558последователиследвам
5,222абонатиабонирам
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Последни статии