„Тръгвам си с гордо вдигната глава, защото нито за миг не пристъпих ценностите си. Вярвам, че когато човек работи с почтеност и отговорност успехите му ще намерят своето признание“
Това каза днес на пресконференция бившият заместник-кмет на община Пазарджик Таня Колчакова-Янева.
Тя благодари на всички, които са работили в полза на хората от общината и допълни, че решението за освобождаването й не е било нейно, а на кмета Петър Куленски.
С откритост и грижа за хората. Така определи работата си в община Пазарджик бившият заместник-кмет Таня Колчакова-Янева, която бе освободена от поста. На пресконференция тя посочи, че политиката никога не е била нейна самоцел.
Таня Колчакова-Янева благодари на всички, които са работили в полза на хората и поясни, че работата в общинска администрация не винаги е лесна.
Решението за освобождаването й не е било нейно, а на кмета Петър Куленски.
Въпреки че вече няма да е в управлението, Таня Колчакова обеща, че ще продължава да помага за развитието на Пазарджик.











