Състезание по тенис на маса между училищата „Св. Св Кирил и Методий“, ОУ „Отец Паисий“ в село Гелеменово и Професионална гимназията по строителство и архитектура се проведе във фоайето на спортна зала „Васил Левски“. Турнирът беше заключителната проява на проекта „Твоят час“, който се реализира в трите училища вече 2 години. Жребий определи съперниците в състезанието по тенис на маса“.
В него участваха 3 училища, които в рамките на две години са се обучавали по проекта „Твоят час“. За да се включат в състезанието по тенис на маса в залата бяха дошли и ученици от Гелеменово.
В отборното класиране 1- во място спечелиха учениците от ОУ „Отец Паийси“ село Гелеменово, на 2-ро място се наредиха децата от „Св. Св. Кирил и Методий“, а третото място остана за тенисистите от Професоналната гимназия пос троителство и архитектура.
В индивидуалното класиране първи стана Валентин Борисов, на второ място се нареди Леонардо Пуров, а трети стана Стефан Стоев, като и тримата са от гимназията по строителство и архитектура. Красимир Узунов от ОУ „Отец Паисий“ също се класира на трето място.
Състезанието донесе много приятни емоции както на учениците, така и на учителите, които две години са работили по този проект.











