16.8 C
Пазарджик
сряда, 17 юни, 2026
spot_imgspot_imgspot_img

Прерязаха лентата на обновеното училище “Христо Ботев“

Реновираната сграда на Основно училище “Христо Ботев“ беше официално открита . Ремонтните дейности са извършени по проект “Обновяване и модернизиране на образователната инфраструктура в Пазарджик“, а стойността е за близо 1 милион лева.

 

Ремонтът на Основно училище “Христо Ботев“ стартира през есента на миналата година. Наложи се учениците да бъдат преместени в друго училище, което създаде много неудобства. Сега вече те се завърнаха в своите напълно обновени и чисто нови класни стаи. Лентата на новата сграда прерязаха кметът Тодор Попов, директорката на училището Боряна Кънева и собственикът на фирмата, извършила ремонтните дейности.

 

Триетажната сграда на училището е топлоизолирана. Нова и много по-хубава е настилката в класни стаи и учителски кабинети, обновени са сервизните помещения. Парната инсталация също е подменена. Най-щастливи от красивата визия на училището бяха учениците и техните учители, които ще могат да учат и работят вече в много добри условия.

spot_img
spot_img

Свързани статии

spot_img

Последвай ни

38,100Феноветекато
3,558последователиследвам
5,222абонатиабонирам
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Последни статии