28.3 C
Пазарджик
понеделник, 15 юни, 2026
spot_imgspot_imgspot_img

ПМГ К.Величков със сериозен ангажимент относно кибертормоза върху учениците

Съвместната дейност между ПМГ „Константин Величков“ и ОД на МВР – гр. Пазарджик продължава и през учебната 2018/2019 г., съобщават от ръководсттвото на гимназията.

Днес говорителят на ОД на МВР – Пазарджик Мирослав Стоянов предостави актуална и важна информация на учениците от 8 в, 9 б и 10 г клас по проблемите на кибертормоза.

Темата заинтригува не само учениците, за които пребиваването в интернет е ежедневие, но и класните им ръководители г-жа Ева Тоданова, г-жа Виолета Микова, г-жа Мария Маркова, както и педагогическия съветник Татяна Панева.

spot_img
spot_img

Свързани статии

spot_img

Последвай ни

38,100Феноветекато
3,558последователиследвам
5,222абонатиабонирам
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Последни статии