Изключително емоционална бе вечерта за абитуриентите от ПМГ „Константин Величков“ в Пазарджик
Те се събраха в градинката пред паметника „Св. Св. Кирил и Методий“, за да запечатат последните моменти със своите учители и съученици.
Под арката с празнична украса младите хора пристигнаха с увереност, стил и вълнение за бъдещето.
С красиви рокли, елегантни костюми и сияещи погледи, абитуриентите не просто отбелязаха края на училището, но и отпразнуваха началото на нов път.
Много снимки запечатаха този момент, а всяка прегръдка и усмивка напомниха колко специален е този момент не само за абитуриентите, но и за техните близки.
Развълнуваните завършващи отправиха пожелания към своите учители.
Вечерта ще остане завинаги в сърцата на завършващите като символ на приятелството, смелостта и новото начало.











