19.4 C
Пазарджик
петък, 12 юни, 2026
spot_imgspot_imgspot_img

Мотоклуб Boys of Hell отпразнува пети рожден ден

Пет години от създаването си отбеляза пазарджишкият Мотоклуб „Бойс ъф хел“. Рокерите използваха повода, за да осветят и новата си клубна къща. За да поздравят мотористите, в Пазарджик дойдоха техни приятели от цялата страна.

 

Те са 20, но имат съмишленици по целия свят. Момчетата от „Бойс ъф Хел“ вече 5 години обикалят страната и чужбина на две гуми и заедно се включват в различни събори и благотворителни инициативи. Своя рожден ден те отпразнуваха в новата си клубна къща.

 

С тържествен водосвет за здраве отец Петко Еленкин откри клубната къща на мотористите. Той им пожела винаги, когато пътуват да се завръщат в домовете си. Ивайло Тодоров е член на клуба от самото му създаване. В новата клубна къща ще посрещаме мотористи от всички краища на България, обясни той.

 

Мотористите си пожелаха повече толерантност на пътя от страна на останалите шофьори. Празненството на клуба продължи с много музика и добро настроение.

spot_img
Елена Ламбрева
Елена Ламбрева
Елена Ламбрева става част от екипа на Телемедиа през 2013 година. Занимава се с журналистика повече от 10 години.
spot_img

Свързани статии

spot_img

Последвай ни

38,100Феноветекато
3,558последователиследвам
5,222абонатиабонирам
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Последни статии