Пет години от създаването си отбеляза пазарджишкият Мотоклуб „Бойс ъф хел“. Рокерите използваха повода, за да осветят и новата си клубна къща. За да поздравят мотористите, в Пазарджик дойдоха техни приятели от цялата страна.
Те са 20, но имат съмишленици по целия свят. Момчетата от „Бойс ъф Хел“ вече 5 години обикалят страната и чужбина на две гуми и заедно се включват в различни събори и благотворителни инициативи. Своя рожден ден те отпразнуваха в новата си клубна къща.
С тържествен водосвет за здраве отец Петко Еленкин откри клубната къща на мотористите. Той им пожела винаги, когато пътуват да се завръщат в домовете си. Ивайло Тодоров е член на клуба от самото му създаване. В новата клубна къща ще посрещаме мотористи от всички краища на България, обясни той.
Мотористите си пожелаха повече толерантност на пътя от страна на останалите шофьори. Празненството на клуба продължи с много музика и добро настроение.











