Традиционният концерт на детска градина „Дъга“ тази година премина под вдъхновяващия наслов „Да пазим Земята за мен, за теб, за всички“
В залата на пазарджишкия театър деца, родители и гости се потопиха в празник на таланта, добротата и грижата за природата.
С много вълнение и старание малките възпитаници на детската градина представиха пъстра програма, посветена на любовта към природата и грижата за света около нас. Но тази година концертът носеше и едно силно послание – посланието на добротата. Благотворителната кауза бе в подкрепа на малката Ния.
Сцената се изпълни с цветове, емоции и детски гласове. На сцената излязоха малки пчелички, дъждовни капки, палави огънчета, пролетни цветя и красива, пъстра дъга.
Всяка песен, всеки танц и всяка детска дума носеха послания за обич и вяра.
Облечени с цветни костюми, изпълненията на малките природозащитници ни напомниха да пазим чиста планетата и да бъдем по-отговорни към света около нас.
Концертът на ДГ „Дъга“ не беше просто празник на таланта. Той беше урок по доброта, който децата предадоха на възрастните.
Празничната вечер бе подготвена с много труд и любов от педагогическия екип на детската градина, както и на художествените ръководители Таня и Митков Димитрови, и Рени и Иван Андрови, благодарение на които сцената бе завладяна от народните ритми.
Бурните аплодисменти на публиката бяха заслужена награда за старанието и таланта на всички участници в празничния концерт.











