Възпитаниците Иванка Кадийска от класа по поп и джаз пеене от СУ“Георги Брегов“ в Пазарджик представиха годишната си продукция с концерт.
Да поздрави музикалния педагог и нейните ученици на концертът под надслов „Да бъде музика“ дойде и кметът на Пазарджик Тодор Попов.
Учениците от 5 до 12 клас в СУ“Георги Брегов“ могат да се обучават в профил поп и джаз пеене.











