Протоколите от изборите 2 в 1 са тежки за въвеждане и отчитане, което и е причина за забаване. Това коментира председателят на Районната избирателна комисия в Пазарджик Антони Върбев по повод създалото се напрежение днес.
Сгрешени протоколи има, но грешките в тях не са фрапиращи, допълни той.











