Студента от Технически университет София- филиал Пловдив извоюва три шампионски титли по време на Националния университески шампионат София 2026
Ефтимов завоюва златния медал в индивидуалната игра , при двойките заедно с Даниел Гайбакян от Пловдиския университет отново взеха победата. В кръга със смесени двойки Ефтимов бе придружен от Виктория Персова възпитаничка на Националната Спортна Академия ,където отново двамата завоюваха златото.
Трите титли са огромно постижение както за Ефтимов ,така и за неговия отбор СКТМ „Асарел-Медет“. Следващото предизвикателство пред Георги Ефтимов е Висшата лига на България за мъже на 5 и 6 юни в Дупница.











