На проведения ученически финал от 5 до 7 клас от 29-31 май в Свищов ТК“Панагюрище“ спечелиха шампионската титла с 6 поредни победи и нито една загуба
В първенството участваха 10-те най-добри ученически отбори на България, преминали през 3 етапа – зона, областно и финал.
В личната надпревара Денислав Раленеков и Красимир Сребреков стигнаха до четвъртфинал, а Димитър Димитров спечели шампионската титла без загубен гейм.
Ръководството на клуба благодари на състезатели, родители и не на последно място на отличния синхрон между клуба, училище “Нешо Бончев“ и Община Панагюрище, както и на преподавателката по физическо възпитание Мариета Димитрова.
След изиграване на Държавното лично и отборно първенство за юноши до 19 години състезтелите от ТК „Панагюрище“ заеха 4 място в отборната надпревара. Състав на отбора – Димитър Димитров, Денислав Раленеков, Илия Зубев, Красимир Сребреков, Георги Тодореев и Ангел Петров.
В игрите на двойки Димитър Димитров заедно със Йоан Георгиев от „Комфорт“-Варна спечелиха бронзови медали.Димитър Димитров на основание резултати и ранклистата бе определен за участие в Европейското и Балканско първенство до 15 години.











